Zapytaj o wolny termin i zarezerwuj już teraz.

Cieszymy się, że tu jesteś.

Jeśli podoba Ci się to, co tutaj obejrzałeś i chciałbyś mieć ten styl fotografii na swój dzień ślubu, napisz do nas tutaj, by otrzymać pełne informacje o cenach i  dostępności. Napisz nam coś o sobie i o wymarzonym dniu. Chętnie omówimy szczegóły lub udzielimy porady w dowolny możliwy sposób!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wiadomość od ciebie!

Odpowiadam na każde zapytanie, zwykle tego samego dnia, więc jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi po 48 godzinach, sprawdź folder ze spamem, na wypadek gdyby moja odpowiedź się w nim pojawiła! Czasami wiadomości e-mail nie docierają, więc jeśli nie ma wiadomości e-mail w folderze wiadomości-spam, a nie otrzymałeś wiadomości od mnie po 48 godzinach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio pod adresem ltstudio@onet.pl

Zapytaj o termin.

DANE DO KONTAKTU.

Numer: 783 202 346
Email: ltstudio@onet.pl
Web: www.ltstudio.pl

Na bieżąco.

SOCIAL MEDIA

Obserwuj Nas.

FACEBOOK

Tu jesteśmy najczęściej 🙂

Jeśli chodzi o wybór fotografa to nie ma się nad czym zastanawiać:) Pozytywizm i zaraźliwy uśmiech fotografów w połączeniu z ich profesjonalizmem daje niesamowite efekty końcowy – zdjęcia są pełne życia i koloru. Nie bez powodu datę swojego ślubu ustalałam pod wolne terminy LT Studio  Na prawdę gorąco polecam !

KAROLINA I WOJTEK

Bardzo polecamy LT STUDIO!!  Wspaniała współpraca z pełnym  tylu oryginalnych pomysłów fotografem, zaowocowała wyjątkowymi zdjęciami ślubnymi, które można oglądać i oglądać! Żeby nie było nie jest to tylko nasza opinia, ale także gości, którzy też byli bardzo pozytywnie zaskoczeni stworzoną atmosferą ) Warto również dodać, że zdecydowaliśmy się na LT STUDIO z polecenia i teraz my ich śmiało polecamy! A za wyjątkowe zdjęcia raz jeszcze dziękujemy!

KASIA I TOMEK

Z czystym sumieniem mogę polecić fotografa i jego usługi. Wprowadza niesamowitą i bardzo swobodną atmosferę, zaskakuje nie tylko pomysłowością ale i optymizmem, który udziela się każdemu. Bardzo dziękuję!:)

GOSIA I MATEUSZ
ROZPOCZNIJ DZIEŃ Z UŚMIECHEM